Autor:

admin

Utworzono:

25.10.2015

W bardzo dobrych nastrojach wrócili piłkarze Korony Pogoń Stawiszyn z Witaszyc, gdzie wysoko wygrali z miejscowym WKS-em i po 10 kolejkach zasiedli na fotelu lidera. Spotkanie jednak nie ułożyło się po myśli gości gdy już w 10 min Tomasz Kasik musiał wyciągać futbolówkęz siatki, Zawodnicy Korony Pogoń bardzo szybko otrząsnęli się po takim obrocie spraw i ruszyli do odrabiania strat. Pierwszą nadarzającą się okazję w 27 min. wykorzystał Bartosz Gronowski po dokładnym dośrodkowaniu Radosława Brysia wpakował piłkę głową do bramki gospodarzy. Zaledwie po trzech minutach przyjezdni ze Stawiszyna objęli prowadzenie za sprawą Radosława Brysia któremu wcześniej dokładnie na linię 17 metra zagrywał Sebastian Janczak. Druga połowa spotkania to konsekwentna gra podopiecznych Piotra Tomaszewskiego, którzy nie zamierzali wypuścić z rąk ( nóg ) korzystnego wyniku. Gospodarzemimo straconych kolejnych bramek (52' Patryk Brajer, 55' Jakub Woźniak) kilkukrotnie zagrozili bramce strzeżonej przez Tomasza Kasika. W 80 minucie przy korzystnym wyniku Trener Korony Pogoń zdecydował się na zmianę golkipera i pozwolił na debiut Huberta Sobczaka pozyskanego latem z Dragona Dzierzbin. Wynik spotkania na 1:5 w doliczonym czasie ustalił Patryk Brajer.