WALKA

Utworzono:

08.09.2014

ANTARES POKONANY!
W inauguracyjnym spotkaniu Pucharu Polski przyszło nam się zmierzyć z Antaresem Zalasewo. Nowe koszulki, zakupione na nasze potrzeby przez dwie kostrzyńskie firmy: A.S. Szał Szkółka Drzew i Krzewów Ozdbobnych oraz AS-Instalator (którym raz jeszcze serdecznie dziękujemy), spisały się bez zarzutuDwie szybko strzelone bramki pomogły nam w kontrolowaniu poczynań na boisku. Najpierwdo siatki rywala po dograniu Arka Adamskiego trafił kapitan zespołu Maciej Markiewicz, a dwie minuty później ten sam zawodnik ponownie pokonał bramkarza, a asystę zaliczył Tomasz Maliński. Minęło niespełna 10 minut, a prowadziliśmy już 3-0. Tym razem po wykonaniu rzutu rożnego bramkę strzelił Tomasz Maliński, a piłkę na jego nogę skierował Maciej Markiewicz. Po zmianie stron Antares zaczął dochodzić do kolejnych sytuacji i w końcu Sebastian Biernaczyk skierował piłkę do naszej bramki. My zdołaliśmy odpowiedzieć jeszcze jedną bramką, a hat-tricka skompletował Maciej Markiewicz, któremu piłkę na nogę dograł Wojciech Jankowski. Zdołaliśmy zdobyć jeszcze jedną bramkę, jednak Piotr Rusek był na pozycji spalonej. W prezencie urodzinowym możliwość gry dostał Marcin Otto (wszystkiego najlepszego!) Ogólnie mecz mógł się podobać, czekamy na kolejnego rywala!
Dziękujemy również za sponsorowanie nagród do losowania wśród kibiców firmom: Eucerin, Sklep "Roża" oraz Mojito Alkohole Kostrzyn