Piast Grodziec Gospodarze

Arkadiusz Dubczak Trener

Rafał Pietrzak

22.09.2023

W weekend swoją zwycięską serię podtrzymali seniorzy. Baszta pokonała na wyjeździe 2:4 (1:2) Piasta Grodziec, a bramki strzelili Hubert Kuropatwiński, Patryk Barański, Kamil Pokrzywiński oraz Jakub Chmara.

Nie było to jednak najlepsze spotkanie w wykonaniu naszej drużyny. Częste straty dawały możliwość wyprowadzania kontrataków przez gospodarzy, którzy w tym elemencie byli naprawdę dobrze zorganizowani. Zauważyć jednak należy, że w dokładnej grze mogło przeszkadzać boisko. Wyjątkowo Piast rozgrywał ten mecz w Dąbroszynie, gdzie płytę boiska można przyrównać do ogrodzonego pastwiska pełnego kretowin i nieskoszonych krzaczków. W niektórych momentach dopisywało nam również szczęście, ale okazji bramkowych i tak nie brakowało.